Інструменти інтеграції¶
Ви можете інтегруватися з Back Office, використовуючи взаємодію по RESTful API та обробку Callbacks з повідомленнями про зміну статусу платежу. А для прийому платежів від клієнтів використовувати Готову платіжну сторінку (Checkout) або розробити Власну платіжну сторінку.
Довідники API¶
Ми пропонуємо наступні варіанти RESTful API:
- Приватний API (Private API) – для прямої взаємодії між серверами (server-server);
- Публічний API (Public API) - використовується клієнтськими веб та мобільними додатками (client-server).
Публічне API (client-server)¶
Публічний API (Public API) використовується клієнтськими веб і мобільними додатками (client-server) і дає можливість мобільним пристроям, браузерам і додаткам отримувати дані про доступні для акаунту методи оплати, методи виплат, метаданих сервісів для відображення доступних методів безпосередньо в клієнтській програмі.
Посібник з використання Публічного API для платежів →
Приватний API (server-server)¶
Приватний API (Private API) використовується для прямої взаємодії між серверами (server-server) та дозволяє створювати платежі, проводити виплати, отримувати список доступних балансів, платіжних сервісів та ін.
Посібник із використання Приватного API для платежів →
Посібник із використання Приватного API для виплат →
API для карткових даних (host-to-host)¶
Back Office надає банкам та фінансовим установам (членам Visa та MasterCard) надійне рішення для процесингу платежів та платіжних карток, дозволяючи їм розширити портфоліо пропонованих послуг, а також скоротити витрати на утримання власного карткового рішення.
Посібник з host-to-host інтеграції →
Колекції Postman¶
Конструювати запити в графічному інтерфейсі зручно, але що робить Postman по-справжньому корисним інструментом, це колекції. Колекції Postman — прості збірки заздалегідь створених запитів, які можна розкласти по папках, легко експортувати та поділитися з іншими.
Детальнішу інформацію про колекцію Postman →
Коди та перерахування¶
Коди широко використовуються у світі платіжних систем. Але що вони всі означають? Якщо ви заплуталися, розбираючись у статус-кодах HTTP згідно з ISO 4217, ми готові допомогти.
Back Office використовує стандарт для класифікації та ідентифікації сутностей у фінтеху - OpenFinTech.io.
OpenFinTech.io містить дані про:
- Валюти: національних, цифрових, віртуальних, криптовалютах та ін.
- методи відправлення та отримання платежів: електронні гаманці, банківські карти, передплачені карти, автомати самообслуговування (SSK) тощо
- платіжних сервісах
- сервіси виплат
Там можна знайти коди країн, MCC коди (Merchant category code) та багато інших корисних відомостей.
Кожен об'єкт має власний унікальний ідентифікаційний код для уніфікації платіжних даних з різних джерел. І ви також можете приєднатися до проекту і зробити внесок у розвиток.
Готова платіжна сторінка (Checkout)¶
Почніть приймати онлайн-платежі через Checkout за лічені хвилини. Технологія дозволяє взаємодіяти з усіма основними платіжними методами та картами та налаштувати зовнішній вигляд сторінки відповідно до вашого фірмового стилю.
Посібник з налаштування Checkout →
Callbacks¶
Callbacks повідомляють вас про події, що відбуваються в міру обробки ваших операцій через Back Office, таких як стан та зміни статусів платежів або виплат. Це дає вам можливість легко орієнтуватися в платіжних процесах, що відбуваються, і після виходу клієнта з сайту.
Домени та IP адреси¶
Щоб інтеграція проходила безшовно та з дотриманням вимог безпеки, також необхідно переконатися, що взаємодія відбувається з використанням сертифіката SSL.
Для підвищення безпеки взаємодії між платформою Back Office та вашим сервером, необхідно використовувати білий список IP-адрес.
Детальніше про домени та IP адреси →
Не знайшли відповідь на своє запитання?